stránka:
fórum : pridať príspevok
názov:  pre mata
kto:  vestica xena

správa:  Podobne ako v predchádzajúcom sne, opakujem, že hra v karty znamená hazard, risk, ľahkomyseľnosť, zahrávanie si s citmi iných. Všetko sa deje v rozprávkovej atmosfére, to môže poukazovať na nejaké emocionálne pozadie, snáď vzťah, možno ľudia, s ktorými sa cítite príjemne. Zbieranie srdcových kariet je túžba po ľúbostných dobrodružstvách, po nadväzovaní intímnych zväzkov /muži na koňoch sú výrazom vášnivých vzťahov, oštep i meč sú falickým symbolom , čierny kôň podobne, sexuálny symbol/. Niekto vo vašom živote je, alebo doň vstupuje, to je ten jolik, divoký rytier, výnimočný a odlišný od iných, možno z neho máte strach, no priťahuje vás. Prebodnutie mečom je pohlavný styk, prebodnutie srdca varuje pred citovým zaangažovaním sa a utrpením s tým súvisiacim. Sen zrejme pojednáva o dotyčnom, ktorého spomínate.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 20:51
názov:  pre mimi
kto:  vestica xena

správa:  O veštení sa nám sníva v časoch, keď sa nám naša budúcnosť zdá byť neistá, keď máme pochybnosti o našich vyhliadkach do budúcna, takéto sny vyjadrujú náš skepticizmus. Kartové hry môžu poukazovať na risk, ľahkomyseľnosť, hazardovanie s niečím dôležitým, či citmi iných. Rôzne významy kariet meniace sa , keď ich prikladáte na čelo, môže poukazovať na fakt, že veci vo vašom živote nie sú jednoznačné, a tak ich treba i vnímať, snažiť sa hľadať rôzne možnosti v živote, dívať sa na svet z viacerých uhlov pohĺadu. Všetko máte vo svojich rukách a môžete meniť svoj život. Ste strojca svojho osudu. I záver je pozívny, vidieť sa v svadobných šatách poukazuje na krásne prežité obdobie, ktoré môžete sama upravovať podobne ako šaty v sne. Lúčenie sa so známymi je rozlúčka s jednou etapou života a vykročenie do novej. Druhý sen vyjadruje obavy a pocity sociálnej izolácie, podobné sny sa snívajú ľuďom, keď majú naozaj pocit, že nezapadajú do istej skupiny ľudí, keď majú pocity menejcennosti a nedocenenia. Fotenie zachováva určitú chvíľu, možno s nostalgiou túžite po starých zlatých časoch, ktoré pominuli. Môže i vyjadrovať pocit, že čosi zastalo v čase, že stagnujete, že ste zastali na jednom bode bez vývoja, bez radikálnejšieho smerovania, čo potvrdzuje i váš snový výrok, že ani po rokoch sa nič nezmenilo.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 20:50
názov:  sen o buducnosti
kto:  manasas

správa:  snivalo sa mi ze na buduci rok 2009 ked budem mat 32 rokov mi manzel (pozname sa 7 rokov a 2 roky zenaty) oznami ze je koniec a odchadza spat na Slovensko a mna nechava v zahranici. Viem ze som bola soknuta a nahnevana preco tak po dlhej dobe to spravil? Ja som citila neskutocnu bolest na srdci schudla som asi 50kg ihned a potom som sa z placom zobudila. Co to znamena?

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 13:47
názov:  pre vestica xena
kto:  mata

správa:  sen: hrala som karty cely vecer, rozne hry uz ani neviem s kym kazdym, v akej si miestnosti, ked nas uz omrzlea zacali sme hrat poker. Ja som to este nehrala a tak ma to isli naucit. Vtedy sme sa ocitli na kopci v lese, trosku to vyzeralo ako zbojnicky les, typicky rozpravkovy - pekny zeleny, strasne prijemny a slnecny. My sme boli na ceste. Kamarat mi ukazoval ako sa to hra, ukazal mi karty zbieral srdcovu postupku, ked zbadal ze to zbieraju aj ostany (hrali traja jeden zbieral cirne piky), ze nie je mozne aby to nazbieral tak zacal zbierat kralov a jokejov - na tych kartach boli muzi na konoch niekde s ostepom a pod, vsetci boli taky majestany, nesputany a silny. Na koniec skoncil pri ritieroch na konoch, mezdi nimi mal aj divokeho ritiera, ktory ako keby ani nepatril medzi tych ostatnych, nieco ako jolik - ta karta sa mi nepacila bolo na nej nieco zle. Tu hru vyhral, posuli sme sa dole po ceste a vtedy mi zacal ukazovat dalsiu hru, vytihol nejaku kartu, tusim jedneho z tych ritierov asi toho divokeho, na ciernom koni, na nu polozil druhu kartu mec s kamenom. Usmial sa a spytal sa ma ci viem co to znamena, a ja ze ano ze ten mec vitazi nad tym ritierom ze ho ako keby zabija prebodnutim srdca - pripominalo mi to tarotove karty. Kamarat povedal ze ano, vedla stal este niekto a prikivol - usmial sa. Citala som istu blizkost medzi mnou a tym kamaratom. Co sa tyka relality a skutocneho zivota: k tomu kamaratovi citim nieco viac, mozno aj on a ked som sa rano zobudila mala som z neho velmi dobry pocit a potom neskor som si vybavila tento sen.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 13:12
názov:  vestica Xena
kto:  berny

správa:  ale tie deti neboli duchovia..iba ich ucitelia boli... noo neviem ci ma nieco trapi albo take veci co ste pisali moc nepocitujem..nemam take pocity..no mozo sa to neskor prejavi...

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 12:55
názov:  Pre veštica Xena
kto:  mimi

správa:  Prosím o výklad môjho sna asi ste na trošku prehliadli.Snívalo sa mi že som si dala vyložiť karty u veštice. Z balíčka som vytiahla jednu kartu a vtedy mi veštica povedala že musí odísť. Tak som si tú kartu priložila na čelo a vtedy som zistila že keď ju mám priloženú na čele tak sa tam menia obrázky (ako keby jedna karta znamenala v rôznych situáciách nejaké iné vysvetlenie). V duchu som si vravela že cigánske karty sú omnoho jednoduchšie ako tarotové.Výkladom kariet sa nezaoberám takže ani neviem aký je rozdiel medzi cigánskymi a tarotovými kartami. Sen sa skončil tým že som si obliekla krásne svadobné šaty ktoré som si môhla všelijako na sebe upravovať. A bozkami som sa lúčila so známimi. A ešte v krátkosti druhý sen. Bola som vo veľkej sále kde sa konalo naše stretnutie zo strednej školy. Všetci sa veselo bavili v sále - tancovali a fotografovali sa, len ja som stála nad nimi na pódiu a s ľútosťou som konštatovala, že ani po rokoch sa nič nezmenilo a stále som sama a neberú ma medzi seba.Ďakujem za odpoveď

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 12:52
názov:  pre vestica xena
kto:  julia

správa:  klobuk dole :) ako keby ste mi rovno z hlavy citali :) dakujem

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 12:19
názov:  pre julia
kto:  vestica xena

správa:  Búrka vyjadruje náš vlastný hnev, nezhody, sváre, častokrát i impulzívnosť i vášeň. Rovnako tak i hurikán, je to prírodná katastrofa, ktorá všetko zmetie a ničí, i vy si dajte pozor na správanie, ktoré by narobilo viac škody ako úžitku. Toto správanie by mohlo narušiť pokojnú idylu vášho života /koncert, pieseň/. Sen upozorňuje i na otvorenosť a úprimnosť vo vzťahu /nahá vedľa brata/. Priateľský hrnček s polievkou a chlebom môže predstavovať dar, akt zmierenia medzi vami a niekým blízkym, s kým máte nejaké nezhody.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 12:13
názov:  pre berny
kto:  vestica xena

správa:  Tolko duchov pohromade v jednom sne moze naznacovat , ze nieco vas trapi, strasi, máta. Mozno sa jedna o nejaku skrytu cast vasej minulosti, mozno vycitky svedomia, pocity viny ci hanby. Škola pripomina mladost a citovu nezrelost, roztopasne deti - duchovia to len potvrdzuju. Mozno nejaka cast vo vas je este nevyzreta a stale rebeluje a ina, ucitel, je akoby kontrolorom vasej cinnosti, nieco, co vas pobada k vacsej discipline ci usilovnosti. Takisto pstava ucitela moze predstavovat istu autoritu vo vasom zivote, mozno prisny rodic, vystrájanie malých duchov moze predstavovat i vzburu proti tejto autorite, mozno sen len odhaluje temnejsie stranky vasho nevedomia.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 11:59
názov:  burka
kto:  julia

správa:  co znamena ked v sne prsi, leje, ci sa chysta poriadna burka alebo hurikan? burka bola tak silna ze pretekala strecha na hale kde sme robiil koncert, ja som tam spievala aj s oblubenou skupinou ich piesen, rano som sa prebudila naha vedla brata a jedeho dievcata a muz z koncertu mi doniesol priatelsky hrncek polievky s chlebom

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 11:26
názov:  prosim odpovedzte mi niekto na sen....Xena..
kto:  berny

správa:  na ten sen co som dnes pridala..dakujem..mam pocit ze je to dolezite..

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 11:14
názov:  pre aďa
kto:  vestica xena

správa:  Zrejme ste v minulosti prekonali nejakú krízu, teno sen to naznačuje. Vaša cesta autom je vlastne cesta vašim životom. Túžite mať život pevne vo svojich rukách /ste vodičkou/, možno ste niekomu ublížila alebo sa s niekým rozišla /vyhadzujete švagra z auta a následne musí zdolať kopec/. Jeho opitosť naznačuje netriezve konanie v istej záležitosti. Jeho pády a vstávania naznačujú prekonávanie prekážok, starosti, pády i vzostupy. Križovatka je symbolom pre voľbu, ťažké životné obdobie, kedy si musíte niečo zvoliť, rozhodnúť sa pre niečo. Vybrali ste si rovnú cestu, čo je dobre, tá sa berie v sne ako správna, nenechali ste sa zviesť na scestie /možno to poukazuje i na odolávanie nevery/.prutká cesta dole je vyjadrením, že to ide s vami /alebo v minulosti šlo/ dole z kopca, nabúranie je životná prehra, zlyhanie brźd, je znakom toho, že ste v istej oblasti zlyhali, niečo nedokázali zastaviť. Našťastie ste z too vyviazli v poriadku. Scéna s cigáńmi je znakom toho, že i ke´d vám šlo o niečo dôležité, nakoniec ste dokázali zachrániť to, čo je pre vás najdôežitejšie /uprosili ste násilníka o svj život/.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 10:32
názov:  pre monika
kto:  vestica xena

správa:   Červená je farbou silných citov, pozitívnych, i negatívnych, symbolizuje hnev, vášeň, agresivitu a sexualitu. V prípade, že sa vám muž páči, je to pochopiteľné, túžite po zblížení sa, po naviazaní kontaktu, zblížení. Sen vyjadruje, že intízne po ňom túžite.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 10:30
názov:  pre Mary
kto:  vestica xena

správa:  Môže to byť samozrejme i odrazom vášho strachu z blízkeho letu, asi to bude najpravdepodobnejšie. Ak by sme v tom mali hľadať symbolické významy. Takýto sen je vyjadrením obavy, že sa vám niečo v živote nepodarí, že sa vám zrúti váš život, či nádeje, sny, ambície, postavené príliš vysoko, stroskotajú. Rovnako tak sen môže vyjadrovať, že žijete v snoch a máte sa vrátiť d reality, na pevnú pôdu, inak spadnete zo snového sveta tvrdo na pôdu reality. No ja sa domnievam, že sen je naozaj len vyjadrením vášho strachu pred letom, čo je pochopiteĺné.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 10:30
názov:  pre hostka
kto:  vestica xena

správa:  Zrejme sa nachádzate vo vzťahu, kde váš partner vám zatiaľ neprejavil dosť dôvery a intimity. Stále čakáte, že vzťah pokročí /kľúče od bytu ako symbol pokročilejšieho vzťahu, prejavenia dôvery, zblíženia sa/. No on sa stále neotvára a nie je dosť úprimný /v sne sa neozýva/. Noc symbolizuje vaše momentálne rozpoloženie, tma ako symbol nevedomosti, neviete, čo bude s vašim vzťahom ďale, túžite po vyriešení istých vecí /ráno/. Cudzí ľudia v byte, v ktorom ste mali byť s ním, sú prekážky, ktoré vo vzťahu pociťujete. To odcudzenie treba odstániť, aby ste si boli bližší. Ak sa bude stále na niečo vyhovárať a odďalovať vaše zbližovanie sa, môže sa stať, že vzťah stroskotá na nedostatku dôvery.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 10:29
názov:  pre Andrea
kto:  vestica xena

správa:  Návšteva veštice môže naznačovať, že náte problémy so svojou identitou, smerovaním, s vyhliadkami do budúcnosti. Veštice v sne vám neveštia nič dobré, snáď to odráža vaše pochybnosti, nedôveru vo vlastné sily, napr. v práci /skúška v škole/ alebo i v osobnom živote /druhá veští o láske/. Toto môže symbolizovať váš sstrach pred nezdareným vzťahom, zväzkom, v ktorom nebudete emocionálne naplnená ale naopak, využitá /ženatý muž/ a možno na druhej starne i túžbu po dobrodružstve a prekonaní sterotypu.

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 10:28
názov:  sen
kto:  berny

správa:  neviem presne ci to bola skola alebo daky sirotinec.ale proste o deti sa starali duchovia..a bola tam taka jedna scena co si pamatam..ze chceli ist tie deti vyvolavat duchov..a ten ucitel-duch sa uplne nahneval ze co idu robit...a predtym byval taky zlatucky.a tie deti boli aj take pomalovane nech su strasidelnejsie tak im nakazal nech sa idu umyt..scena sa zmenila..a zvonil zvoncek tak ho proste chceli pustit dnu toho dotycneho ti ucitelia ale nikto nesiel dnu.tak ich potom napadlo ze asi daaaky duch dosiel..tak sli pre neho von..nejaka tetka so psom.obidvaja boli duchovia..aj pes aj teta...uz sa schadzali na slavnost.bo ta skola organizovala nieco take ako krst ci co..ze tie deti boli na podiu a vystupovali..a potom jedno dieta kreslilo taky pohar a okolo kvetinky a zatial druhe tam nejaky ritual robilo.nejak lezalo na zemi mu tam nieco rozpravali a polievali vodou ci kvapkali..to som dobre nevidela bo som sa sustredila co kresli to dalsie dieta...a tak sa striedali..a kazde dieta potom tu knizku kam kreslili dostali.im ju tak hodili..a do tych knih si vydz pisali a kreslili..nieco ako dennik..no nieco taketo..hihi..aj by snivala dalej ale zvonil telefon tak sa zobudila..hihi

odpovedať autorovi? vytvorené: 20.06.2008 09:44
názov:  pre vestica xena
kto:  Andrea

správa:  Snivalo sa mi, ze ma kamaratky prehovorili ist k vestici. Vo sne som navstivila dve vestice, ktore neboli velmi prijemne. Jedna z nich mi povedala, ze neurobim skusku v skole, resp. ze tu skolu nedokoncim. (ja som ale skolu skoncila velmi davno) a ta druha mi vestila o laske. Povedala mi, ze budem mat vztah so zenatym muzom, ktory nie je velmi stastny v manzelstve. Dalej mi povedala, ze si ma k sebe nastahuje, budeme spolu pozerat televiziu a ze sa do mna zamiluje na prvy pohlad. Vo sne mi toho muza presne opisala. Chcela by som poziadat o vylozenie tohto sna?

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 17:21
názov:  vtrhla som cudzim ludom do domu
kto:  hostka

správa:  Snivalo sa mi, ze som sa mala nastahovat k priatelovi. Cely tyzden, v snoch to ide niekedy rychlo, som cakala, kedy mi da kluce od domu. Cely cas sa neozyval, az ku koncu tyzdna mi dal kluce. Tak som isla sama do toho bytu. Bola noc, otvorila som dvere a tam lezal jeho kamarat aj so svojou zenou a malou dcerkou. Zacalo svitat, prichadzalo rano a dcerka sa zobudila. Za nou aj zena a spytala sa ma, co tam robim a ci ich spehujem. Povedala som, ze som sa dohodla s priatelom, ze tu budeme byvat. Potom sa zobudil aj chlap a povedal, ze to bude trochu neskor, kym sa tu nastahujem a aj svoju zenu upokojoval. Potom som vysla von a zavolala priatelovi, co sa stalo. Povedal, ze sa to potom vyriesi a aj im vysvetli, preco som k nim tak vtrhla. Co to moze znamenat, dakujem.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 14:12
názov:  pre rebecka
kto:  vestica xena

správa:  Výkaly v našich snoch predstavujú niečo nečistého, obscénneho, napr. neprípustné či sebecké chovanie alebo túžby. Sen, v ktorom nemôžete vykonať veľkú potrebu hovorí o vašom potláčaní spoločensky neprípustného chovania. Rovnako tak sen môže naznačovať i vašu túžbu zbaviť sa zodpovednosti a ťažkostí či ocčistiť sa od pocitov viny či výčitiek svedomia. Chodenie po izbách a návšteva starého domu je vaše zamýšľanie sa nad istými záležitostiami, zrejme nad minulsťou /stará budova, starí ľudia/. Vizita vás vyzýva kontrolovať aspekty svojej osobosti a ukončiť staré obdobie.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:20
názov:  pre janka
kto:  vestica xena

správa:  Prsteň ponúkaný ako dar je symbolom túžby, naplnenia, oddanosti a zavŕšenia zväzku. Môže signalizovať i koniec, zmierenie sa so stratou milovanej osoby napr. po rozchode. Jeho vzácnosť viac umocňuje vašu túžbu po naplnení zväzku. Rozprávková atmosféra je akby kompenzáciou šedej reality, čo sa vám nedostáva v skutočnosti, vytvára podvedomie v sne. Rozprávka je idylické vyobrazenie vzťahu, aký ste si vysnívala. Prekážky, ktoré musí nápadník podstúpiť, sú bariéry, ktoré by mal muž podstúpiť, aby vás získal, tým vzťah i vaša osoba získava na výnimočnosti.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:19
názov:  pre filmarka
kto:  vestica xena

správa:  správa:  Dakujem. Snival sa mi aj tento sen. Mojho priatela pozvali do televizie. Ja som vsak nechcela, aby isiel, nechcela som, aby ho vsetci moji znami videli. Ale snazila som sa mu vysvetlit, ako to tam chodi, pritom o televizii vela neviem. Potom dostel nejaky list v bielej obalke, ale co v nom bolo, neviem, neotvoril ho, nemam v snoch vela tajomstiev a zahad? Neotvorený list môže poukazovať na tajomstvá, ktoré vám partner pred vami tají i jeho odamietanie vašej pozornosti či lásky. Tento snový obraz ukazuje i na vašu neochotu vidieť krutú pravdu, alebo neschopnosť využiť ponúknuté šance. Obraz televízie tiež poukazuje na úžbu po väčšej pozornosti zo strany partnera. Vaše odmietavé konanie, aby sa programu zúčastnil, môže byť i žiarlivosť či neochota ukázať ho verejnosti, možno sa za isté jeho prejavy správania hanbíte.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:14
názov:  pre vestica xena
kto:  mata

správa:  sen: hrala som karty cely vecer, rozne hry uz ani neviem s kym kazdym, v akej si miestnosti, ked nas uz omrzlea zacali sme hrat poker. Ja som to este nehrala a tak ma to isli naucit. Vtedy sme sa ocitli na kopci v lese, trosku to vyzeralo ako zbojnicky les, typicky rozpravkovy - pekny zeleny, strasne prijemny a slnecny. My sme boli na ceste. Kamarat mi ukazoval ako sa to hra, ukazal mi karty zbieral srdcovu postupku, ked zbadal ze to zbieraju aj ostany (hrali traja jeden zbieral cirne piky), ze nie je mozne aby to nazbieral tak zacal zbierat kralov a jokejov - na tych kartach boli muzi na konoch niekde s ostepom a pod, vsetci boli taky majestany, nesputany a silny. Na koniec skoncil pri ritieroch na konoch, mezdi nimi mal aj divokeho ritiera, ktory ako keby ani nepatril medzi tych ostatnych, nieco ako jolik - ta karta sa mi nepacila bolo na nej nieco zle. Tu hru vyhral, posuli sme sa dole po ceste a vtedy mi zacal ukazovat dalsiu hru, vytihol nejaku kartu, tusim jedneho z tych ritierov asi toho divokeho, na ciernom koni, na nu polozil druhu kartu mec s kamenom. Usmial sa a spytal sa ma ci viem co to znamena, a ja ze ano ze ten mec vitazi nad tym ritierom ze ho ako keby zabija prebodnutim srdca - pripominalo mi to tarotove karty. Kamarat povedal ze ano, vedla stal este niekto a prikivol - usmial sa. Citala som istu blizkost medzi mnou a tym kamaratom. Co sa tyka relality a skutocneho zivota: k tomu kamaratovi citim nieco viac, mozno aj on a ked som sa rano zobudila mala som z neho velmi dobry pocit a potom neskor som si vybavila tento sen.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:14
názov:  pre siska
kto:  vestica xena

správa:  Dieťa vystihuje vaše prianie mať dieťa alebo túžbu začať odznova. Potom žiariace dievčatko ste vy sama, vaša túžba ožiariť či vyjasniť niektoré záležitosti. Ak sa prikloníme k verzii, že sen vyjadruje vašu túžbu mať dieťa, potom jej vlásky a farba pokožky vyjadrujú, že dieťa bude ako slnko vášho života, ožiarí vašu existenciu, možno i upraví váš vzťah. Nemusíte sa obávať, že sen naznačuje, že dieťa bude trpieť žltačkou. To, že ste si v sne priali, aby sa dieťa podobalo na vás, zrejme vyjadruje vašu obavu, že zdedí po partnerovi niektoré negatívne rysy osobnosti, ktoré uňho pozorujete.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:13
názov:  pre ruzena
kto:  vestica xena

správa:  Ruža je symbolom vzťahu, červená poukazuje na jeho vášnivosť a intenzitu. Odrhnete jej hlávku, teda úmyselne ho ničíte, možno sa vám vzťah už nepozdáva alebo ho chcete ukončiť, lebo vás zraňuje ako tŕne ruže. Napokon ho dávate do kabelky, čiže snažíte sa svoje zničené, zlomené city ukryť pred sebou i pred svetom.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:12
názov:  pre Iveta
kto:  vestica xena

správa:  Sny, v korých nám umierajú blízki, sú časté. Nemusíte sa báť, nejde o skrytú nenávisť, v mnohých prípadoch je takýto sen len ventil. Veľakrát totiž musíme svojim blízkym odpustiť, potlačiť hnev, a čím viac to potláčame /veď sú to naši najbližší/, tým strašnejšie sny sa nám snívajú. A všetko len preto, aby sme takto ventilovali potláčanú zlosť a ráno opäť mohli svieži a plní sily zdravo a primerane reagovať na nedostatky a chyby našich blízkych. Takže vaša matka v sne umiera preto, aby ste sa mohli očistiť od svárov a začať nový, akoby znovuzrodený čistý vzťah. Môže to naznačovať túžbu hodiť niečo staré za hlavu, alebo je to skrátka len obava, že sa jej niečo stane.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:12
názov:  pre daro
kto:  vestica xena

správa:  Lezenie po kamennej stene znamená výzvu, musíte zápasiť s prekážkami, aby ste dosiahol svoj cieľ a zdolať to, čo vám stojí v ceste. Zdolať horu je i obrazom pre pocit dominantnosti, dosiahnutia dospelosti, ba i znakom dobývania nejakej ženy. Stúpanie je pozitívne, signalizuje vzostup v kariére. Počuť spev môže byť vyznaním lásky, no i výrazom smútku.

odpovedať autorovi? vytvorené: 19.06.2008 13:11
názov:  sen
kto:  Mary

správa:  Ahojte Dnes v noci sa mi snivalo, ze som videla letiet lietadlo, ktore hned po vzlietnuti spadlo na zem a nikto to neprezil... Co to prosim Vas znamena? Ja v piatok letim prec a veeeeelmi by mi Vasa odpoved pomohla. Dakujem Mary

odpovedať autorovi? vytvorené: 18.06.2008 21:04
názov:  Monika
kto:  pre vestica xena

správa:  Co znamena, ked som vo sne videla muza, ktory sa mi paci obleceneho do cerveneho svetra? Dakujem.

odpovedať autorovi? vytvorené: 18.06.2008 15:25
názov:  pre Xena
kto:  mimi

správa:  Ahoj snívalo sa mi že som si dala vyložiť karty u veštice. Z balíčka som vytiahla jednu kartu a vtedy mi veštica povedala že musí odísť. Tak som si tú kartu priložila na čelo a vtedy som zistila že keď ju mám priloženú na čele tak sa tam menia obrázky (ako keby jedna karta znamenala v rôznych situáciách nejaké iné vysvetlenie). V duchu som si vravela že cigánske karty sú omnoho jednoduchšie ako tarotové.Výkladom kariet sa nezaoberám takže ani neviem aký je rozdiel medzi cigánskymi a tarotovými kartami. Sen sa skončil tým že som si obliekla krásne svadobné šaty ktoré som si môhla všelijako na sebe upravovať. A bozkami som sa lúčila so známimi. A ešte v krátkosti druhý sen. Bola som vo veľkej sále kde sa konalo naše stretnutie zo strednej školy. Všetci sa veselo bavili v sále - tancovali a fotografovali sa, len ja som stála nad nimi na pódiu a s ľútosťou som konštatovala, že ani po rokoch sa nič nezmenilo a stále som sama a neberú ma medzi seba.Ďakujem za odpoveď

odpovedať autorovi? vytvorené: 18.06.2008 13:03
stránka:
fórum : pridať príspevok
Hore


© 2000-2018 Webdesign and build - AY productionsTOPlist

Hore